Obsah fóra ZASTAVA.CZ ZASTAVA.CZ
Věnováno tomu nejlepšímu vozu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výměna zadních tlumičů-zarezlý šroub

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra ZASTAVA.CZ -> O Zastavě, Fiatech a věcech kolem
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ales



Založen: 27.7.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 4:39 pm    Předmět: Výměna zadních tlumičů-zarezlý šroub Citovat

Ahojky.Tak jsem strávil více jak jeden den výměnou jednoho tlumiče vzadu, byl tak zarezlý šroub,který spojuje rameno s tlumičem, že mi nezbylo, než celý komplet vyndat ven, rozbruskou rozřezat rameno a další den palicí vymlátit to, co ze šroubu zbylo ven. Hrozná práce. Neznáte někdo nějaký rychlejší způsob výměny? Auto jsem koupil, jako druhou zástavu, na mé původní by to byla práce na 2 hodiny, protože vše promazávám grafitovou vazelínou, ale tady jsem vážně narazil. Stříkání MD sprejem nezabralo, ač jsem vše stříkal asi 14 dnů předem. Díky za rady Aleš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Partizan



Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 5:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.
Mě se to taky stalo a použil sem na povolování červenou brzdovou kapalinu kterou sem na to stříkal asi po dvou dnech to šlo povolit.Záleží jak to máš zarezlé .Mě vždycky červená brzdová kapalina zabrala.
_________________
Zastava FOREVER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra ZASTAVA.CZ -> O Zastavě, Fiatech a věcech kolem Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com