Obsah fóra ZASTAVA.CZ ZASTAVA.CZ
Věnováno tomu nejlepšímu vozu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VŠICHNI SEM!!! NUTNÉ!
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra ZASTAVA.CZ -> O Zastavě, Fiatech a věcech kolem
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Timur



Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 12:15 pm    Předmět: VŠICHNI SEM!!! NUTNÉ! Citovat

Rád bych oslovil Zastaváky,kteří sem alespoň občas nahlédnou,aby do tohohle tématu napsali alespoň ahoj.
Chci vědět,kolik tu je aktivních členů,poněvadž zbytek jsou jen mrtvé duše,... Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boris



Založen: 9.5.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 9:19 pm    Předmět: Zastava / Yugo Citovat

Ja som zastavákom zatial krátko, aj keď polovičným, mám totiž Floridu Very Happy
Zato ex Juhoslávia ma fascinuje už niekoľko rokov Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skruco



Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 12:35 pm    Předmět: Citovat

Ja nie som ešte majiteľom zástavy, ale chcel by som niečo kúpiť, najlepšie yugo...
vlastne kvôli tomu som sa sem zaregistroval Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Partizan



Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Zdravim Vás
Sem zastavák od malička protože sme měli zastavu v rodině a pak mi jí táta prostě přenechal a ja jí mám do ted .Sem rád že se tu zase něco děje.
_________________
Zastava FOREVER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igor



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2009 9:17 am    Předmět: Citovat

Ahoj, i když se neozývám, Zastavu mám a pořád ji hýčkám - takže žiju.

Naposledy upravil Igor dne pá leden 10, 2014 3:27 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kofejn



Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Kutnohorsko

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 9:26 am    Předmět: Citovat

V dubnu jsem fárokáru odstavil do garáže a příští rok ji čeká buď plechařina nebo konec.
_________________
Nový majitel "fárokáry". Vše je původní, 61000km při koupi, r.v. 1978.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ales



Založen: 27.7.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 4:28 pm    Předmět: Citovat

Já mám zastavy dve, identická dvojčata, zelené, vyrobené podle výrobního čísla ve stejný den. Milovník zastavy jsem od malinka, naši ji koupili když mi bylo 5 a později mi ji táta daroval. Teď ji využívám na plyn na běžné ježdění a nemohu si ji vynachválit. S druhou počítám jako s veteránem, je v původním stavu, jen mi nezbývá čas udělat z ní stejný zázrak jako Igor, takže zatím stojí v garáži a čísla jsou deponovaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
isaac aaron



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 3:33 pm    Předmět: Citovat

TIMUR-caves! nikdo z nas zastavakov nie je mrtvy, vsetci sa pilne pripravujeme na sezonu-opravujeme,lestime, vymiename zle za dobre atd...
prave sa mi rysuje dobry kauf pod Tatrami- dve zastavenky spolu za 100euro, z toho jedna je original od juhosa, co sa sem niekedy za komancov prestahoval a teraz mu je nanic, tu druhu mi ponuka na suciastky.
drzim palce a plechy aj ostatnym +bratom cechom a moravakom Very Happy
scaria
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marko



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 6:46 pm    Předmět: Citovat

čau Laughing
_________________
Jedine Zastava vas prezije.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondro



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: detva(SR)

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 4:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

tak by ma teda zaujímalo, koľko nás stále žije....ak môžete, pridajte aj nejaké fotky svojich stojadinov Smile



rv. 1977, momentálne najazdených 55.555 km. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igor



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 3:31 pm    Předmět: asdf Citovat

Ahoj, moje Zastava stále žije - nebo spíš - užívá si.

to Ondro: - Tvoje Zastava má stejnou barvu jako naše, taky vidím, že nemá boční blinkříky v blatnících (naše taky orig. neměla). Jaký je rok výroby tvýho auta? Můj 1977 a otec ji kupoval v říjnu 1977 v Mototechně v Nitře. Nejsou náhodou naše auta ze stejnýho "vrhu"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondro



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: detva(SR)

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 5:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ja som auto kúpil v auguste (srpnu) od pôvodného majiteľa, pán bude za chvíľu oslavovať 101 rokov- ujo je tiež taký stojadin Smile

Je to rok výroby 1977, kupovaná v Mototechne Košice, konkrétne je to 8/1977. Farba je originál, neviem sa dopátrať odtieňa, potrebujem robiť korekcie laku a nemám šancu namiešať to skúšali ale moc schopní teda neboli....

Blinkre malé nemám, neviem prečo tieto 77 ich nemali, niektoré áno, 1976 aj 1978 tiež, myslím, že Zastavy bez malých blinkrov boli iba veľmi malá séria...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igor



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 9:14 pm    Předmět: Citovat

Tak to budou fakt z jednoho vlaku, protože ta naše je taky ze srpna 1977, to je náhoda... sestry, jaký máš výrobní čísla? já motor: 0172353, karoserie: 287148,
prodaná byla v říjnu 1977 a má najeto 102tis.KM, jezdil s ní jen otec, teď i já. Dodnes máme dopis z Mototechny s výzvou pro vyzvednutí auta, oboje klíče (jedny nikdy nepoužitý), návod, servisní knížku, orig. nářadí dodávaný k autu, původní rezervu zn. TIGAR atd.
Jo a koupená nebyla na žádnej pořadník jak se říkává - telefonem byla žádost do Mototechny v Brně, do půl roku výzva z Mototechny Nitra, že auto je k mání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondro



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: detva(SR)

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 9:38 pm    Předmět: Citovat

Bohužiaľ pôvod môjho auta nie je až taký jasný,

starý technický už nie je mám nový, takže takéto podrobnosti neviem...
Tvoju Zastavu som obdivoval roky od študentských čias a nikdy by som si nepomyslel, že raz budem mať "sestru" tvojej Zastavy, číslo karoserie 287134 Smile . Ako vravíte v ČR, tak to mě poser... Laughing taká náhoda !!!

Inak moje auto bolo tiež kúpené tak, v Tuzexe akurát nebol F128, tak majiteľ išiel do Mototechny a bola tam Zastava Smile . Stále mám pod kapotou Tigar pneu, originál zdvihák, sadu náradia, žiarovky.....v drevenej škatuľke manometer....

Inak podľa papierov aj majiteľa moja Zastava ešte nemala poruchu žiadneho rozsahu Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ales



Založen: 27.7.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 8:00 pm    Předmět: Citovat

Tak to gratuluji, že jsi neměl žádné větší poruchy. I když upřímně musím uznat, že mně za celou dobu co ji mám při 260 tisících kilometrech bez generálky motoru nechala ve štychu vlastně jen jednou (zasekl a protočil se rozdělovač, s rozvody to naštěstí nic neudělalo) a tátu před dvaceti lety, když mu v Jugoslávii odešla benzinová pumpa. Jinak jsme vždycky dojeli.
To máš opravdu původní plechy? Na té fotce vypadá tvoje zastava, že je stará tak 4 roky a ne 34 Smile Asi nikdy nepoznala sůl vid?
Já mám dvě sestřičky zástavy, taky zelené, obě se liší od výrobním číslem karoserie o 130. Ta tvá je ale v mnohem lepším stavu. Pravdou je, že ta, kterou jsem podědil po tátovi do léta jezdila takřka denně a jezdila by dále, kdyby manželka neprskala kvůli bezpečnosti,... No a ta druhá by potřebovala lak, jinak je bez koroze, kdyby ji nějaký blbec celou neobešel klíčema dokola tak, že prodřel lak až na plech a pak se ještě vyřádil na střeše Sad(
Netušil jsem, že se dala Zastava sehnat bez pořadníku, táta dodnes vzpomíná, jak čekal před mototechnou v lednu celý den a noc... Ale to bylo v 78 v Praze.
Klíčky mám ty druhé taky skoro nepoužité, zrovna nedávno jsem se divil, jaký je rozdíl mezi těmi ošoupanými a těmi druhými. Rezervu Tigar jsem bohužel před nějakými 5 lety vyhodil, dneska toho docela lituju...
Zastavám zdar Aleš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra ZASTAVA.CZ -> O Zastavě, Fiatech a věcech kolem Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com