Obsah fóra ZASTAVA.CZ ZASTAVA.CZ
Věnováno tomu nejlepšímu vozu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VŠICHNI SEM!!! NUTNÉ!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra ZASTAVA.CZ -> O Zastavě, Fiatech a věcech kolem
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondro



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: detva(SR)

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 10:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
plechy mám všetky pôvodné. Auto jazdilo 6 mesiacov do roka, inak na špalíkoch.
Moja Zastava nepozná soľ, a nielen to, ale ani dážď Smile . Niekedy sme mali v rodine dve Zastavy a viem, aké sú na plechy citlivé, takže nejazdím keď je po daždi apod.Ono v podstate celé auto je originál, remene Pirelli, ešte sviečky sú Bosna. Smile Čo je škoda, že bývalý majiteľ po dovŕšení 97 rokov prestal jazdiť s autom úplne ( !!! tek vek Surprised ) a nechal v chladiči vodu. Tá stojaca voda sa časom prežrala cez chladič ktorý 5 rokov kvapkal na vnútorný blatník, takže tam je hrdza, ktorá musí ísť urýchlene preč. Chladič sa mi rozpadol v rukách Sad Takže tam ide z F128 a ten už nemá hore logo Zastava čo ma celkom štve Smile
Inak ale teda je úplne všetko pôvodné.


- v takomto stave som predtým Zastavu nevidel ešte...inak tú špinu z vnútorného blatníka som utrel suchou handrou, to auto ozaj málo jazdilo, takže už sú aj vnútorné blatníky zelené. To je pre mňa dobrý znak.

Ešte mi plavák ukazuje stále 15l benzínu, teda toľko, koľko mala tie roky v sebe- dúfam, že keď mu dám plnú nádrž, tak sa odlepí.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ales



Založen: 27.7.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 5:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj
Opravdu nádhera, u každé fotky chrochtám v jakém je stavu. Moje zastava bude letos první zimu venku, tak jsem zvědav, jak ji přežije. Myslím, že ani není problém ta vlhkost, ale nesmí se s tímhle autem jezdit ve slanejch břečkách. Já mám akorát pár děr o velikosti 5koruny ve vnitřních blatníkách vzadu (zakytováno) a trochu rzi na dveřích dole (to je taky vyspravené), jinak je auto vpořádku.
Sranda je, že kdysi jsem měl 128 přitaženou z Německa a měla chladič se znakem zastavy Smile Netuším, zda jej tam dal předchozí majitel, nebo zda v Turíně používali i díly z Jugoslavie...
Palivoměry někdy ukazovaly blbě půl nádrže ač byla plná, táta i kamarád to tak oba měli a chyba byla v měřícím přístroji, nikoli v plováku. Tak čauky Aleš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondro



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: detva(SR)

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 6:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, najstaršia Zastava ktorú sme mali bola súčasť dedičstva po starom otcovi, kým sa konanie vysporiadalo, rok bola vo vlhkej garáži- tá stena, ktorá bola vlhká kompletne zničila celý bok auta Sad .

Pokiaľ to bude len jednu zimu, tak jej to vadiť nebude Smile Zastava spravidla hnije odspodu od soli.
Nemáš nejaké fotky? Bude ešte tvoja Z niekedy jazdiť ešte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igor



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 9:08 pm    Předmět: Citovat

Ondro: Kolik máš najeto kilometrů po tom dědovi a jak jsi Zastavu po něm vlastně sehnal? Svíčku BOSNA mám už jen v krabičce s orig. nářadím v kufru.
Já nejezdím taky ani za deště či mokra, mám vše - i na podvozku tak, jak bylo z továrny (včetně nově pozinkovaných šroubů a matic).
Snažme se, ať ty naše vozy nikdy nezemřou, vždyť kdoví kolik z té jejich dodávky krom našich Zastav přežilo dodnes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondro



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: detva(SR)

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 9:33 am    Předmět: Citovat

Igor:

Auto som prebral s 55.206 km. Teraz mám tých pekných 55.555, len čo vlastne prišla domov z Košic a trochu pojazdila "okolo komína".
Dobré je, že tých 55 tisíc bolo poctivých, vlastne vraj auto bolo 10x v Juhoslávií na dovolenku, 2x v Itálií a to je všetko. Takže predpokladám, že všetko hlavne po diaľniciach. Ešte raz s ňou bol vziať úle pre včely Smile , bol to dobrý majiteľ, v daždi chodil pešo, aby nezmoklo auto apod.

Našiel som ju jednoducho, po urobení vodičáku som začal sondovať a našiel som na nete 2 roky starý inzerát, že predajú Zastavu bez korózie s 55 tisíc km. Tak som len tak zavolal, istý si, že je to už dávno predané....a po telefonáte o tri som išiel po ňu Smile

Ono celkovo tých Zastav už veľa v dobrom stave nie je a ešte menej takých, ktoré chce majiteľ aspoň do dobrého stavu pritiahnuť.
Budúci rok mám v pláne Poděbrady, tak ak tam chodievaš, bolo by to super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igor



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

nějaký fota mojí Zastavy: http://igori79.rajce.idnes.cz/Zastava_1100_-_Igor_Sobotka/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondro



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: detva(SR)

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 7:51 pm    Předmět: Citovat

Škoda, že som nestihol urobiť viac foto pred zazimovaním .. Sad http://ondrej55.rajce.idnes.cz/Zastava_101_rv._1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tom101



Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 4:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, Zastavu mam teprve dva mesice. Jedna se o zavodni auto na vrchy z roku 1975 s pozdeji osazenym motorem 1300 s mechanickym vstrikovanim paliva, podvozkem Hoermann atp. Bohuzel plecharina je uplne na prach Sad Ted je auto zrovna rozebrane v regalech a ceka se na vhodneho darce pouzitelne karoserie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ondro



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: detva(SR)

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vitaj medzi Zastavákmi!

Podľa všetkého máš Zastavu MTE, čo bol nádherný voz Shocked . Nemáš nejaké fotky prosím ťa?

Ešte raz vitaj!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tom101



Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 9:44 am    Předmět: Citovat

Auto bylo postavene v roce 1975 v ASK Vodni stavby Praha - ale mozna ze se v tom angazovalo i MTE. Bohuzel fotky konkretne toho co mi stoji v dilne jeste nemam - privezl jsem to kompletne odstorjene bez karoserie + jsem k tomu dostal jako bonus dve auta. Ted se snazim dat dohromady nejakou peknou karoserii abych to mohl slozit. Zitra naskenuju alespon obrazky z prukazu sportovniho vozidla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igor



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 10:19 pm    Předmět: Citovat

A kde jsi k tomu přišel? To se někde celou tu dobu válelo? Už dřív, když jsem procházel fota ze starých závodů jsem si říkal, kde ty Zastavy asi skončily. Třeba ta zmiňovaná MTE.... Jaká byla cena, jestli to není tajné?
Karoserii seženeš, to by neměl být problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tom101



Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 9:20 am    Předmět: Citovat

Ja jsem k tomu prisel vymenou za Triumph TR6 s kamaradem co renovuje zavodni auta. Ten to koupil od nekoho z Prahy v devadesatych letech - uz odstrojene - z puvodni karoserie k tomu zustali pouze oboje leve dvere a laminaty (lemy, predni spoiler ...). Az budu mit trochu casu tak naskenuju par obrazku a dam to sem na forum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Timur



Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 12:05 am    Předmět: Citovat

Myslíš, že by bylo možné se časem třeba nějak domluvit a lamináty si "okopírovat"? Momentálně jsem sice jen student, ale jednou bych se třeba i rád někde amatérsky svezl nebo tak něco,a i kdyby ne, tak si prostě některou z našich Zastav trošku přiostřit (jak vizuálně, tak mechanicky,...)
A taky jestli není tajné odkud jsi, protože tenhle "projekt" mě dost zajímá, a rád bych u něj byl alespoň jako divák. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tom101



Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 2:14 pm    Předmět: Citovat

Z laminatu tam je predni spoiler a lemy. Na jednu stranu mam lemy puvodni a na druhou mam hotove formy. Casem dodelam formy na obe strany a mozna zaformuju i spoiler, protoze to bude asi spotrebni material Smile Pak nebude problem se na laminatech dohodnout. Bydlim kousek od Pardubic.
tady je odkaz na par obrazku:
https://picasaweb.google.com/102581143365831334560/105_1501?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOrU_a6Gsp72Sg&feat=directlink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igor



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 4:57 pm    Předmět: Citovat

Hm, pěkná, zelená....)) Z té budeš dělat ten závoďák? nebo z té červené?

Nemáš prosím nějaké drobnosti na prodej? Vidím, že máš těch dílů celkem dost a já bych potřeboval nějaké blbinky, které pro tvůj projekt budou zřejmě k ničemu. Můžeš napsat na sebe mail?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra ZASTAVA.CZ -> O Zastavě, Fiatech a věcech kolem Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com