Obsah fóra ZASTAVA.CZ ZASTAVA.CZ
Věnováno tomu nejlepšímu vozu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Trhání vlasů,...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra ZASTAVA.CZ -> O Zastavě, Fiatech a věcech kolem
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Timur



Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 9:11 pm    Předmět: Trhání vlasů,... Citovat

Trhání vlasů je tak to jediné, na co mám momentálně náladu,...

A co za to může?! Může za to moje vlastní blbost,...
Kdybych brouzdal ve vodách internetu častěji, a pozorněji rozhodně bych nepřehlédl šanci zmocnit se další ,,fárokáry´´ do sbírky přeživších v ČR:
https://ssl.aukro.cz/item670622410_zastava_101.html

Dost mě štve, že jsem si se začátkem prázdnin přestal dávat pozor na ,,fárokáry´´ na prodej,... Takhle můžu jen doufat, že se snad dostala do dobrých rukou,... Sad



P.S.: For Zastavaman: Pročetl jsem si pozorně celý archiv, a všiml jsem si, že máš ve svém autíčku pětistupňovou převodovku.
Myslíš, že by se ještě dala někde (zřejmě v srbsku) sehnat?! Případně existuje něco kompatibilního, např. převodovka z Ritma či jiného Fiatu?!

A druhá věc: V archivu jsem si taky všiml počtu registrovaných Zastav v ČR, ale poslední údaj byl tuším z roku 2004,...
Nemohl bys, nebo nedal by se, zjistit současný počet provozovaných Zastav?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zastavaman
Site Admin


Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

pětikvalt s tam hodí s juga ze stejnym motorem (116 ccm), na vrakáči v ex-jugo to seženeš vcelku v pohodě, otázkou je stav...


stav by se dal zjistit, pokud se ti do toho chce, najdeš to tady http://www.mvcr.cz/clanek/centralni-registr-vozidel-676625.aspx?q=Y2hudW09MQ%3d%3d - pokud to vytaháš, tak to doplnim, já na to bohužel nějak nenacházim čas
_________________
Zastava navždy a ještě déle!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
boris



Založen: 9.5.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 7:47 pm    Předmět: Florida Citovat

Pozrel som ten zoznam, je to zaujímavé. V ČR by malo byť 15 ks Yugo Florida, ak správne rátam, zaujímalo by ma koľko ich behá po Slovensku. Minule som na benzínke stretol jednu pani na Yugu Koral a vraj jej policajti povedali, že z tohto typu sú na Slovensku 3 kusy. Zastavy 101 sa ešte semtam vidia, tých je najviac a bývajú celkom zachovalé. Ale chce to štatistiku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra ZASTAVA.CZ -> O Zastavě, Fiatech a věcech kolem Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com